BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

„Nauka to podróż, która trwa przez całe życie.

Dla otwartych umysłów świat jest pełen pytań,

Na które warto poznać odpowiedzi…” 

Długo wyczekiwane wakacje minęły szybko, zostały piękne wspomnienia. Słoneczna pogoda sprzyjała wypoczynkowi, który gromadził nowe pokłady energii i siłę do nauki oraz pracy.  

W dniu 04.09.2023 r. w naszej szkole rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2023/2024.  Na sali widowiskowej licznie zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i przedstawiciele rodziców. Społeczność uczniowską, a w szczególności uczniów rozpoczynających naukę w klasach pierwszych, przywitał dyrektor szkoły –  Rafał Ostrowski.

Pierwszy dzień szkoły uświetniły występy artystyczne przygotowane przez uczniów klas trzecich.

W tym dniu nie zabrakło także pomocy i wsparcia od tutorów młodzieżowych. To oni trzymając pierwszaków za ręce doprowadzali ich do wychowawcy i dodając otuchy towarzyszyli w drodze do sali na spotkanie z nauczycielem i nowymi kolegami i koleżankami.

Wszystkim uczniom w nowym roku szkolnym życzymy powodzenia, sukcesów, pozytywnej energii oraz nowych umiejętności. Naszym najmłodszym – pierwszoklasistom  życzymy radości z odkrywania świata, wesołych zabaw i wielu kolegów i koleżanek! Niech szkoła będzie dla Was Wszystkich miejscem wszechstronnego rozwoju, źródłem wiedzy oraz przyjaznym i bezpiecznym środowiskiem. 

Powodzenia w nowym roku szkolnym 2023/2024!