BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Zapal się na niebiesko dla autyzmu – podsumowanie

Co roku, 2 kwietnia w Światowy Dzień Autyzmu, cała społeczność naszej szkoły włącza się w akcję „Zapal się na niebiesko dla autyzmu”. Ponieważ w bieżącym roku, dzień ten był wolny od zajęć dydaktycznych, akcja została podjęta  podczas Szkolnego Tygodnia Świadomości Autyzmu. 13 kwietnia br. cała społeczność naszej szkoły przygotowała odzież w kolorze niebieskim, wyrażając w ten sposób solidarność z osobami z autyzmem. Dziękujemy  również naszym Nauczycielom – Bibliotekarzom za udostępnienie ciekawych materiałów dotyczących wiedzy w tym zakresie. Zostały także przeprowadzone we wszystkich oddziałach zajęcia wychowawcze na temat autyzmu.

Dziękujemy wszystkim Wychowawcom oraz wspaniałym Uczniom, którzy z otwartym sercem i zaangażowaniem włączyli się w akcję.

Także na zajęciach z etyki, nasi uczniowie rozmawiali na temat autyzmu. Dziękujemy
Pani Magdalenie Kierpiec oraz wspaniałym Uczniom za włączenie się w akcję.

Zespół Nauczycieli Współorganizujących