BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Akuku dla Parkitki

22 września w Niepublicznym Przedszkolu „Akuku” w Częstochowie odbył się wyjątkowy piknik integracyjny. Była to niepowtarzalna okazja dla naszych pierwszaków, by spędzić razem wesoły i kreatywny dzień, pełen zabawy, nauki i wspólnych doświadczeń.

Naszą szkołę miała przyjemność reprezentować kl. Ic wraz z wychowawcą Martą Bożek oraz kl. Id z wychowawcą Karoliną Migalską. Tego dnia dzieci miały możliwość korzystania z wielu atrakcji takich jak: malowanie twarzy, tatuaże brokatowe, warsztaty florystyczne, tworzenie masek, jesiennych bukietów, a także gry i zabawy z animatorką oraz ciekawe konkursy sprawnościowe.

W szczególności dla chłopców, strzałem w dziesiątkę okazała się wizyta trenerów piłkarzy Rakowa Częstochowa, wspólny trening i spotkanie z ich maskotką- Medalikiem.