BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Bo serce dziecka słychać najgłośniej… 30-lecie w TEATRZE

Dnia 15 listopada 2021 roku mieliśmy okazję uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu, jakim były obchody 30-lecia Oddziału Neonatologicznego oraz Oddziału Położnictwa i Ginekologii z Pododdziałem Patologii Ciąży w Częstochowie. Goście zgromadzili się w sali Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie, tam wysłuchali kilku pouczających wykładów prelegentów oraz inicjatorki spotkania – dr n. med. Jolanty Warzychy.

Uczniowie naszej szkoły uświetnili to wydarzenie swoimi występami: grupa teatralna zaprezentowała jedno ze swoich przedstawień, pary taneczne pokazały kilka brawurowych popisów, na koniec natomiast widzowie obejrzeli filmik „Jerusalem” nagrany przez uczniów.

Było nam niezmiernie miło po raz kolejny stać się częścią tak inspirującej i niezwykle ważnej całości. Bo każdy, nawet najmniejszy puzzel, stanowi element wyjątkowego obrazu.