BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Dzień Edukacji Narodowej

Już od niepamiętnych czasów dzień 14 października obchodzimy jako Dzień Edukacji Narodowej. W naszej szkole akademia z tej okazji odbyłą się 12 października. Uczniowie klas czwartych oraz konferansjerzy z klas piątych Hania i Nikodem doskonale i w zabawny sposób przybliżyli nam sylwetki nauczycieli i charakterystyczne typy uczniów, których można spotkać  w każdej szkole. Były tańce, piosenki i duża dawka śmiechu. Na szkolnym korytarzu można również było podziwiać zaskakującą wystawę ze zdjęciami nauczycieli z ich dziecięcych lat.

Przypomnijmy jeszcze raz życzenia, które usłyszeliśmy od dzieci ze sceny:)

Kochani nauczyciele i wszyscy pracownicy szkoły,

Bądźcie wciąż z nami, 

Czy jesteśmy duzi,

Czy jeszcze mali,

Życzymy Wam szczęścia na następne lata, 

Niech żyje i rozkwita nam oświata.