BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Integracyjny Piknik Pracowników Oświaty

15 kwietnia miał miejsce I Integracyjny Piknik Pracowników Oświaty pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy. Inicjatorem i pomysłodawcą przedsięwzięcia był Pan Rafał Piotrowski Naczelnik Wydziału Edukacji, a organizatorami Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 1 oraz Szkoła Podstawowa nr 13. 

Swoją obecnością podczas turnieju zaszczycili nas Pan Krzysztof Matyjaszczyk Przezydent Miasta Czestochowy, Pan Jaroslaw Marszałek Zastępca Prezydenta Miasta Czestochowy, Pan Dariusz Kapinos Przewodniczacy Rady Miasta, Pan Rafał Piotrowski Naczelnik Wydziału Edukacji oraz Michał Lewandowski Rady Miasta Częstochowy .

Rozgrywki były zacięte a poziom uczestników przerósł oczekiwania. Naszą SP 38 godnie reprezentowali nauczyciele Piotr Skuza oraz Paweł Bielak, którzy startowali w rozgrywkach tenisa stołowego????????Po świetnej postawie w grupie eliminacyjnej nasza dwójka została pokonana w ćwierćfinale i ostatecznie zajęła miejsca 5-8.

Piotr Skuza oprócz zaprezentowania swych umiejętności w rywalizacji sportowej miał okazję pokazać wszystkim uczestnikom swój talent muzyczny podczas oficjalnego otwarcia imprezy.