BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Potrzebna pomoc dla Taty naszych dwóch uczniów! Pokażmy nasze wielkie serca!

Tata Jakuba Mizerskiego z klasy 5b i Kacpra z klasy 2b potrzebuje pomocy!

Pan Jan Mizerski w marcu 2022 podczas badania gastroskopii otrzymał wynik – RAK ŻOŁĄDKA. Wszystko w życiu jego rodziny wywróciło się do góry nogami. Pan Jan aktywny sportowiec, dbający o dietę, ciągle uśmiechnięty optymista jest cieżko chory.Jego rodzina nie mogła w to uwierzyć. 

W kwietniu przeszedł cykl czterech chemii w Narodowym Instytucie Onkologii w Warszawie. Po nim poddał się operacji całkowitej resekcji żołądka wraz z węzłami chłonnymi. Po operacji kolejne cztery cykle chemii. I już wydawało się wszystkim że jest dobrze i że wszystko będzie dobrze, ale niestety prawda była inna. 

W październiku pojawiły się problemy z jedzeniem. Pan Jan obecnie nie może nic jeść ani pić, i schudł 16 kg. Na tą chwilę karmiony jest pozajelitowo poprzez worki żywieniowe. 

Jedynym ratunkiem jest Klinika w Niemczech, która prowadzi innowacyjny sposób terapii. Rodzina bardzo chciałaby spróbować i dlatego zwraca się do Was Kochani o pomoc i wsparcie. To leczenie jest bardzo kosztowne – blisko 5000 EURO za jeden tygodniowy cykl, ( takich cykli będzie 10), a pan Jan nie jest teraz w stanie pracować. 

Osoby chętne do pomocy zapraszamy po więcej informacji na stronę 

Walczymy o życie Pana Jana aby rodzina mogła cieszyć się każdym dniem!

Ile dasz dobrego z siebie tyle Ci się zwróci. Od innych osób, w innej postaci, w innym czasie, ale na pewno wróci do Ciebie.