BIP epuap Częstochowa 42-202 ul. gen. Władysława Sikorskiego 56

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej

WIELKI SUKCES NASZYCH UCZNIÓW!
19 maja reprezentacja naszej szkoły w składzie Aleksander Głębocki oraz Jakub Gałwa z klasy 6a wzięła udział w finale Powiatowego Konkursu Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 31 w Częstochowie. Konkurs składał się z dwóch etapów: pierwszy szkolny odbył się w naszej szkole ale drugi, czyli finał w Szkole Podstawowej nr 31. Uczniowie rozwiązywali test składający się z pytań związanych z kulturą Zjednoczonego Królestwa. I byli najlepsi. W finale wzięło udział 7 najlepszych drużyn ze szkół podstawowych. A Jakub i Aleksander okazali się być najlepsi. Otrzymali dyplomy oraz torby pełne nagród.GRATULUJEMY!

Agnieszka Żuk